Kaderi vishet me komplete të zeza, po duket si një zonjë e vërtetë, do ta ‘shkri’ krejt Lumin

15:43 | 26 Shkurt 2024

Kaderi është njëra ndër banoret e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Ajo duket se është një vajzë tejet seksi dhe ekstravagante, përcjell ORAinfo.


Kaderi brenda shtëpisë është lidhur me një tjetër banor, me Lumbardhin.

Tani pas përfundimit të BBVK-së, Kaderi është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E në fotografinë e fundit, ajo është shfaqur e veshur me komplete të zeza dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: