Kadri Veseli befason në dasmën e çiftit nga Suhareka – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kadri Veseli befason në dasmën e çiftit nga Suhareka

12:52 | 20 Gusht 2019

Befasia e Kadri Veselit në dasmën e çiftit nga Suhareka.

Kryeparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli ishte dëshmitar në dasmën e asambleistit të PDK-së në Suharekë, Rilind Krasniqit.

Dje në Suharekë asamblisti nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës Rilind Krasniqi i ka dhënë fund beqarisë, shkruan lajmi.net.

Asambleisti ka lidhur kurorë me Albana Gashin dhe në ceremoninë e martesës ishin prezent edhe miqtë nga politika, por ajo që befasoi çiftin ishte padyshim edhe prezenca e Kadri Veselit.

Krye parlamentari ishte dëshmitar në martesën e tyre dhe prezenca e tij gëzoi tej mase Rilindin dhe Albanën në këtë datë të veçantë për ta.

Komento: