“Kallet flakë San Siro”, yllin 70 milionësh po zbarkon te Milan – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Kallet flakë San Siro”, yllin 70 milionësh po zbarkon te Milan

10:30 | 12 Gusht 2019

Milano ka sytë te Bruno Fernandes dhe mund të ofrojë Andre Silva në këmbim të arritjes së kësaj marrëveshje

Fernandes dukej se ishte i vendosur për një transferim të Premier League në Manchester United ose Tottenham Hotspur, por asnjëri nuk ishte i përgatitur të përmbushte e çmimin e kërkuar të Sporting prej 70 milionë euro , përcjell ORAinfo.

Tani, sipas Tuttosport, Milani ka dalë kandidat dhe tashmë ka kontaktuar me agjentin e tij Miguel Pinho për të pyetur për kostot e përfshira.

Gazeta shton se Silva mund të përfshihet në një ofertë, megjithëse ata ende do të duhet të mbledhin rreth 40 milion euro pasi sulmuesi vlerësohet vetëm me 30 milion €./ORAinfo/

Komento: