Kaltrina dhe kaҫurrelat e saj të bukura, do ta ‘shkri’ bashkëshortin me këtë pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaltrina dhe kaҫurrelat e saj të bukura, do ta ‘shkri’ bashkëshortin me këtë pamje

23:55 | 07 Gusht 2020

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Në foton e fundit si gjithmonë ajo po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: