Kaltrina ka dalur me bashkëshortin e saj, po duken ҫifti më i bukur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaltrina ka dalur me bashkëshortin e saj, po duken ҫifti më i bukur

17:41 | 24 Shtator 2020

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Në foton e fundit ajo është shfaqur me bashkëshortin e saj dhe të dy po duken tejet bukur./ORAinfo/

Komento: