Kaltrina ka nevojë për ndihmën tuaj, është diagnostifikuar me një sëmundje të rrallë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Kaltrina ka nevojë për ndihmën tuaj, është diagnostifikuar me një sëmundje të rrallë

22:56 | 15 Prill 2019

Kaltrina Zhushi është diagnostifikuar me një sëmundje të rrallë.

Kjo sëmundje atakon sistemin nervor dhe vështirëson funskionimin e rregullt të trupi, shkruan ORAinfo.

Për fat të keq sëmundja nuk mund të trajtohet në Kosovë dhe ka një kosto të lartë.

Diagnostifikimi është bërë relativisht vonë dhe ҫdo vonesë më shumë rrezikon jetën e Kaltrinës.

Kaltrina ka nevojë për ndihmën tuaj, e për t’a ndihmuar atë që ta fitojë këtë betejë me sëmundjen, nevojtet kontribut.

Numri i xhirollogarisë në të cilën mund të kontriboni është:

TEB 2011000057284166 – Zalbone Zhushi

KONTRIBO EDHE TI!

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!