Kaltrina Selimi nuk di të gatuajë për burrin e djalin, shikoni ҫfarë bën për darkë

20:02 | 16 Dhjetor 2018

Kaltrina Selimi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo vazhdon të sjellë këngë, që pëlqehen dhe rezultojnë shumë të suksesshme, shkruan ORAinfo.

Kaltrina ka një numër të madh të fansave, për të cilët ajo është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale.

Kaltrina sot ka publikuar një pamje në të cilën tregon se ka dalur jashtë për të ngrënë darkë.

Duket se këngëtarja në fjalë nuk është shumë e mirë në kuzhinë./ORAinfo/

Komento: