Kaltrina shtatzënë, ‘sfidon’ të ftohtin me veshjen më të bukur ndonjëherë

23:16 | 09 Janar 2019

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të suksesshme dhe më të pëlqyera shqiptare.

Ajo me thjeshtësinë dhe pamjen e saj u bë shumë e njohur dhe e pëlqyer në publik, shkruan ORAinfo.

Moderatorja nga Vushtrria tani është shtatzënë dhe këtë kohë duket se po e shijon shumë.

E sot, ajo ka publikuar disa fotografi ku shihet e veshur dhe e rregulluar aq bukur dhe si asnjëherë më parë./ORAinfo/

Komento: