Kaltrina tregohet sërish një vushtrriase e vërtetë, e mbush shportën e marketit me ҫaj rusi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaltrina tregohet sërish një vushtrriase e vërtetë, e mbush shportën e marketit me ҫaj rusi

17:03 | 30 Qershor 2020

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Në foton e fundit ajo është shfaqur nga marketi, ku shihet se ka blerë vetëm ҫaj rusi./ORAinfo/

Komento: