Kaluan tutje në gjysmëfinale, i papritur reagimi i kapitenit të Milanit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaluan tutje në gjysmëfinale, i papritur reagimi i kapitenit të Milanit

22:55 | 29 Janar 2019

Kapiteni i Milanit, Alessio Romagnoli përgëzoi shokun e skuadrës Krzysztof Piatek për një performancë të jashtëzakonshme kundër Napolit.

Ish sulmuesi i Genoa bëri debutimin e tij të plotë dhe shënoi dy gola në fitoren e çerekfinales të Kupës së Italisë në San Siro përcjell ORAinfo.

“Ne ishim në lojë për 90 minuta të plota. Ne filluam aq mirë me Krzysztof dhe unë e komplimentoj për një performancë të jashtëzakonshme, atëherë ne qëndruam vetëm nën kontroll.

“Tani ne presim dhe do të shohim se me kënd do të përballemi”, tha kapiteni për Rai Sport./ORAinfo/

Komento: