Kamioni shkel një këmbësor në Prishtinë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kamioni shkel një këmbësor në Prishtinë

15:19 | 18 Nëntor 2020

Kamioni shkel një këmbësor tek Rruga B.

Një këmbësor është goditur nga një kamion.

Aksidenti ka ndodhur sot rreth orës 12:00, tek rruga B në Prishtinë.

Rastin për Klan Kosova e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës Flora Ahmeti.

“Sot reth orës 12:00, në rrugën B, ka ndodhur një aksident trafiku në mes një automjeti (kamion transportues) dhe një këmbësori. Si pasojë e aksidentit rrugor lëndime trupore ka pësuar këmbësori i cili është dërguar për trajtim mjekësor. Me rastin po merret njësiti i trafikut”.

Komento: