Kaplohet nga flakët një banesë në Ferizaj

14:46 | 13 Janar 2019

Një banesë është përfshirë nga flakët në Ferizaj.

Sot rreth orës 9 të mëngjesit një banesë në qytetin e Ferizajit është përfshirë nga flakët.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Sali Qeku”dhe përveç dëmeve materiale nuk ka të lënduar, shkruan Indeksonline.

Shkaktar i kësaj mendoeht të jetë instalimi elektrik.

Në vendin e ngjarjes kanë falë menjëherë zjarrëfikësit, policia dhe prokuroria.

Komento: