Kaq aksidente ndodhën të dielën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaq aksidente ndodhën të dielën

10:15 | 12 Shtator 2022

Policia tregon sa aksidente ndodhën të dielë.

37 aksidente kanë ndodhur të dielën në Kosovë.

Fatmirësisht, asnjë prej nuk ka përfunduar me fatalitet.

Ndërkaq, 17 aksidente ishin me të lënduar dhe 20 me dëme materiale.

Për shkak të mos-respektimit të shenjave të komunikacionit, Policia i ka shqiptuar 1 mijë e 391 gjoba.

Komento: