Kaq bukur janë veshur e rregulluar sonte, nëna dhe kunata e Leartës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Kaq bukur janë veshur e rregulluar sonte, nëna dhe kunata e Leartës

23:25 | 31 Dhjetor 2018

Drita Jakupi është nëna e Leartës, e cila tashmë është shumë e njohur për ju.

Nënë e bijë janë shumë të ngjajshme, shkruan ORAinfo.

Drita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet bashkë me vajzën dhe rejën e saj.

Të trija po duken si zonja të vërteta./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!