Kaq e bukur shfaqet Samanta në një fotosesion – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaq e bukur shfaqet Samanta në një fotosesion

21:35 | 07 Prill 2021

Këngëtarja nuk ka zbuluar se çka qëndron prapa këtyre fotografive

Këngëtarja ka realizuar një fotosesion të ri.

Samanta ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt muzikor dhe aludohet se seti i ri fotografik është nga klipi i ri, shkruan lajmi.net.

Artistja shqiptare shihet e veshur me veshje ngjyrë të zezë transparente derisa ka theksuar figurën e saj trupore.

E veçanta e fotografive të saj janë flokët bionde të këngëtares të cilat nuk i ka pas më parë.

Samanta ka postuar dy imazhe dhe njëra është vetëm portreti i saj teksa shihet e rregulluar me makijazh në të njëjtën kohë edhe me fotoshop.

Theksojmë se, këngëtarja nuk ka zbuluar se çka qëndron prapa këtyre fotografive

Komento: