Kaq shumë e donte Nexhatin Ariani, shikoni foton e fundit bashkë të tyre – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaq shumë e donte Nexhatin Ariani, shikoni foton e fundit bashkë të tyre

11:25 | 27 Janar 2019

Dje, si pasojë e rënies së një orteku, ndërroi jetë Arian Daci, Zëvendësministër i Ministrisë së Diasporës.

Ai ishte edhe djali i vetëm i akademikut dhe ish-kryeparlamentarit, Nexhat Dacit, përcjell ORAinfo.

Kjo ngjarje ka prekur shumë familjarë dhe miq të familjes Daci, e shumë prej tyre edhe kanë reaguar.

E në fotografitë që i ka postuar më herët i ndjeri, shohim se ai kishte raporte shumë të mira me babain e tij, e në foton e fundit që e ka postuar me të shihet Ariani me babain dhe djalin, dhe si mbishkrim ka vënë ‘tre gjenerata’./ORAinfo/

Komento: