Kaq shumë është rritur djali i Amedës, publikojnë foton më të ëmbël – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Kaq shumë është rritur djali i Amedës, publikojnë foton më të ëmbël

22:28 | 14 Gusht 2019

Almeda Abazi është modelja shumë e njohur shqiptare.

Ajo vazhdoi karrierën e saj në Turqi ku u bë tejet e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Almeda është martuar me aktorin e njohur turk Tolgahan Saiysman.

Ata tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Efehan.

Ai duket se është rritur shumë tani dhe Almeda ka publikuar foton më të ëmbël familjare./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!