Kaq shumë është rritur Melek, nuk do t’iu besoni syve – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaq shumë është rritur Melek, nuk do t’iu besoni syve

19:25 | 11 Shtator 2019

Ndonëse në moshë shumë të re, Beren Gokyildiz arriti të bëhet një aktore shumë e njohur turke.

Për publikun turk dhe atë të huaj, ajo u bë e njohur me rolin e vajzës së vogël të quajtur ‘Melek’ në serialin ‘nëna’, përcjell ORAinfo.

Pas serialit ajo duket se është rritur shumë dhe duket shumë më ndryshe.

Melek vazhdon ende karrierën e suksesshme si aktore./ORAinfo/

Komento: