Kaq të bukur e ka mbesën Shyhrejta, bukuria e saj iu lë pa fjalë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaq të bukur e ka mbesën Shyhrejta, bukuria e saj iu lë pa fjalë

23:10 | 21 Prill 2019

Ajo është personazhi publik më i komentuar.

Këngëtarja e mirënjohur, Shyhrete Behluli, po del të jetë “mollë sherri” por këtë herë për të mirë.

Po i qëndron fare mirë kohës dhe po shfaqet çdo herë e më shumë koherente duke iu përshtatur kohës me veshjen dhe bukurinë e saj përrallore, shkruan Kosovarja.

Ani pse në moshë të shtyer, Shyhreten e mban publiku çdo herë mend kështu, e ndoshta edhe më të bukur në këto vitet e fundit.

Sikur të mos i mjaftoi këtë reçetë apo sekret të bukurisë së saj ti themi kështu e shëprndau edhe tek të bijat e që nuk vonoi shumë tani edhe mbesa iu është bërë porsi një pikturë e bukur.

Ajo është vajza e madhe e Njomzës, Elira Martinaj, e cila ani pse është vetëm 16 vjeçfare të jep përshtypjen e një vajze të pjekur, të bukur, dhe me sharm të papërshkruar.

Sa herë që po shfaqet po i lë pa frymë të gjithë, por këtë herë po që ia vuri pikën më gjithë këtë bukuri e hjeshi që i dha të gjitha rrjeteve.

Shiheni edhe ju.

Komento: