Kaq thjeshtë shkon në dasmë Vesa, duket si ‘kukull’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaq thjeshtë shkon në dasmë Vesa, duket si ‘kukull’

12:21 | 25 Gusht 2019

Kështu rregullohet Vesa Luma për dasma.

Ajo nihet për bukurinë e saj natyrale.

Këngëtarja Vesa Luma tash e një kohë është pasivizuar në skenën muzikore shqiptare, kjo për shkak se ajo ka vendosur të jetojë në Zelandën e Re së bashku me burrin dhe djalin.

Mirëpo ajo vazhdon të jetë afër fansave ne anë të paraqitjeve të saj nëpër rrjetet sociale.

E së fundmi ajo duket se është bërë gati të marrë pjesë në një dasëm derisa ka kaluar kohë në vendlindje.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Vesa duke publikuar një fotografi ku ka shkruar ‘Weeding time’, dhe ka paraqitur pamjen e saj e rregulluar dhe gati për pjesëmarrje në dasëm.

Komento: