Keith me dedikim për Adrianën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Keith me dedikim për Adrianën

22:18 | 01 Gusht 2021

Keith përmallshëm për Adrianën i bën dedikim romantik.

Keith dhe Adriana po përjetojnë dashurinë në distancë.

Çifti i njohur i cili për një kohë ishin top temë e mediave rozë për shkak që thyen të gjitha tabutë veç për dashurinë, po marrinë vazhdimisht vëmendje me postimet e tyre.

Adriana dhe Keith i kanë marrë sipër krahëve të gjitha paragjykimet dhe kritikat që iu vinë në secilën foto që postojnë bashkë.

Jo rrallë herë dyshja i bëjnë dedikime njëri- tjetrit për shkak të largësisë pasi që Keith siç dihet është nga Afrika.

Së fundmi është Keith ai i cili i bëri dedikim Adrianës duke i shprehur mallëngjimin.

“Më mungon e bukura ime”, shkroi ai teksa solli një foto të deputetes dhe aktores kosovare.

Komento: