Kejvina ‘ndez’ rrjetin, shfaqet më e ‘zjarrtë’ se asnjëherë më parë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Kejvina ‘ndez’ rrjetin, shfaqet më e ‘zjarrtë’ se asnjëherë më parë

21:10 | 14 Gusht 2019

Kejvina Kthella është ndër femrat më atraktive shqiptare.

Ajo u bë e njohur si velinë tek “Xing me Ermalin”, shkruan ORAinfo.

Kejvina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e ‘zjarrtë’./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!