Kemali u bë baba, por çfarë po ndodh me Nihanin? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Kemali u bë baba, por çfarë po ndodh me Nihanin?

15:21 | 12 Qershor 2019

Burak Ozcivit dhe Neslihan Atagul janë dy aktorë tejet të pëlqyer turq.

Janë rolet e ‘Nihanit’ dhe të ‘Kemali’ në serialin ‘Kara Sevda’ ato që i bënë tejet të njohur si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Pas përfundimit të serialit ata vazhduan jetën e tyre, ku që të dy u martuan me partnerët e tyre.

Ndonëse, Kemali është bërë baba, Nihani edhe pse është shumë e dashuruar nuk e ka mendjen të bëhet nënë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!