Këngëtari britanik i komenton Era Istrefit në foton provokative, çka po ndodh mes tyre – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Këngëtari britanik i komenton Era Istrefit në foton provokative, çka po ndodh mes tyre

21:08 | 21 Prill 2019

A po flirton Era me këngëtarin e njohur britanik?

Era Istrefi dhe këngëtari i njohur britanik janë duke u parë shpesh nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Kanë dalë zëra se mes këngëtares shqiptare, Era Istrefi dhe atij bitanik Julian Perretta ka diçka më shumë se shoqëri, shkruan lajmi.

Era dhe Juliani janë pjesë e të njëjtit ‘label’ muzikor dhe lidhja e tyre profesionale është normale por ajo e afërt shoqërore ka habitur të gjithë.

Për t’u rritur akoma më shumë dyshimet ishte një koment i Julian pranë postimit të fundit të Erës në Instagram.

“Forever” (përgjithmonë) ka shkruar ai, duke e shoqëruar me një zemër, ndërsa Era i ka shkruar: “and ever” (dhe përgjithmonë), duke ‘konfirmuar’ thashethemet për lidhjen e tyre

Komento: