Këngëtari në foto tani është shumë i famshëm, e dini për kë është fjala?! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Këngëtari në foto tani është shumë i famshëm, e dini për kë është fjala?!

10:35 | 25 Dhjetor 2019

Këngëtari Mahmut Ferati ka vite që është pjesë e skenës muzikore.

Ai ka shumë këngë të vjetra hite të cilat mbahen mend edhe sot dhe dëgjohen mjaft shumë.Mahmuti, si duket ka ndjerë nostalgji për rininë e tij.

Në llogarinë e tij ‘Instagram‘, ai kishte publikuar një fotografi kur ishte më i ri. ‘Para shumë viteve’, kishte shkruar Mahmuti krahas fotografisë së publikuar.

Shikoni foton:

Komento: