Këngëtarja e njohur kosovare tenton të hyjë në Shqipëri e armatosur, ja çka i ndodhi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Këngëtarja e njohur kosovare tenton të hyjë në Shqipëri e armatosur, ja çka i ndodhi

14:04 | 19 Shtator 2020

Kapet me ar’më në kufi Fjolla Morina.

Burime për Top Channel bëjnë me dije se Policia Kufitare e Morinës ka ndaluar këngëtaren Fjolla Morina e cila tentojë të hyjë në Shqipëri duke mbajtur ar’më zjarri me vete.

Si rezultat i kontrolleve të shtuara dhe analizës së riskut, ka kaluar për kontroll të imtësishëm në vijën e dytë një automjet tip audi që drejtohej nga këngëtarja, Morina.

Gjatë kontrollit, këngëtares ju gjet në çanten e dorës një ar’më zjarri pistoletë.

Komento: