Keni bërë plane për vikend, fillimisht shikojeni motin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Keni bërë plane për vikend, fillimisht shikojeni motin

21:07 | 15 Shkurt 2019

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se nesër do të mbajë mot me të shpërndara dhe me diell.

Temperaturat minimale pritet të sillen nga -2 deri në 0 gradë Celsius, ndërsa maksimalet nga 5 deri në 9 gradë celsius, përcjell ORAinfo.

​Vendi ynë do të karakterizohet nga masat ajrit me presion të lartë atmosferik, dukshëm mbi vlerat e normales. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga veriu dhe verilindja. /ORAinfo/

Komento: