Keq e më keq për Milanin, po e refuzojnë të gjithë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Keq e më keq për Milanin, po e refuzojnë të gjithë

10:44 | 08 Janar 2019

Milan nuk ëhstë duke mundur të bind ndonjë mesfushorë me cilësi të larta për të transferuar në San Siro.

Deri më tani Milanin e kanë refuzuar tre mesfushor të cilët i kërkoi me ngulm.

Milan është duke e kërkuar me ngulm transferimin e një mesfushori.

Milan dëshiron ta transferoj një mesfushor në këtë afat, por që ka dështuar në disa shënjestra.

Skuadra italiane e kërkoi Cesc Fabregasin nga Chelsea dhe Denis Suarezin nga Barcelona, por q u refuzua, përcjell lajmi net.

Milan tani po e kërkon transferimin e Hector Herreras nga Porto, por gjërat janë të ndërlikuara.

Skuadra italiane nuk guxon të ofroj 40 milionë euro, pasi është duke u hetuar për rregullin financiar, andaj ata po e kërkojnë huazimin me të drejt blerje, ndërsa skuadra portugeze e ka refuzuar atë marrëveshje.

Komento: