Kështu duket me flokë të mbjellura burri i Adelinës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kështu duket me flokë të mbjellura burri i Adelinës

23:39 | 07 Prill 2021

Ndërhyrjet.

Ajo duke qenë aktive me postime të shumta, gjithmonë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Këtë herë, në imazhin e publikuar shihet që burri i saj ka mbjellur flokët dhe duket krejt ndryshe.

Gjithashtu, me përkujdesjen në fizikun çifti duken të mrekullueshëm.

Për më shumë, shikojeni.

Komento: