Kështu është veshur Arta Bajram për të shkuar me votua! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kështu është veshur Arta Bajram për të shkuar me votua!

19:24 | 18 Tetor 2021

Këngëtarja kosovare e cila ka kohë që nuk është aktive në muzikë siç ishte është treguar më shumë aktive në rrjetet sociale.

Këngëtarja nga Prishtina kohët e fundit po merr mjaftueshëm vëmendje me paraqitjet e saj të cilat i tregon edhe në instagram, përcjell ORAinfo.

Ani pse pëlqehet shumë për muzikën që ka prodhuar ndër vite, Arta ka zënë vend në mediat rozë duke u kritikuar shumë për ndryshimet në pamjen e saj të jashtme.

Dje janë mbajtur zgjedhjet lokale në Kosovë dhe Arta e ka kryer obligimin e saj si qytetare.

E rregulluar bukur dhe e veshur me shumë stil, Ara ka shkuar për të votuar.

Kaq joshëse është dukur ajo ditën e zgjedhjeve. /ORAinfo/

Komento: