Kështu me barkun jashtë Ryva shëtitë rrugëve – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kështu me barkun jashtë Ryva shëtitë rrugëve

18:43 | 27 Maj 2022

Ryva Kajtazi, vazhdon të jetë njëra nga këngëtaret më të dashura shqiptare.

Ajo është një aktore e këngëtarët shumë e kërkuar, pasi që edhe sezoni ka filluar, shkruan ORAinfo.

Ani pse është një grua shumë e angazhuar në profesionet e saj, Ryva është edhe një nënë dhe një bashkëshorte shumë e përkushtuar.

Duke qenë se është figurë publike, ajo padyshim që duhet të kujdeset shumë edhe për imazhin e saj.

Së fundmi Ryva është parë me një palë komplete, ku barku u saj jashtë merr gjithë vëmejdnjen./ORAinfo/

Komento: