Kështu rregullohet Teuta Krasniqi për burrin e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kështu rregullohet Teuta Krasniqi për burrin e saj

23:50 | 20 Tetor 2021

Aktorja, Teuta Krasniqi është një grua shumë e zonja.

Përveç se është e suksesshme në jetën profesionale, ajo është edhe një nënë shumë e përkushtuar, shkruan ORAinfo.

Shumicën e kohës ajo ia kushton vajzave dhe bashkëshortit të saj dhe duket se më të vërtetë janë një familje e lumtur.

Se fundmi Teuta ka publikuar një foto ku shfaqet me flokë të finerata dhe e grimosur.

Kësaj pamje nuk do të mund t’i rezistojë burri i saj, Adonisi. /ORAinfo/

Komento: