Kështu u përshëndeten sot Thaçi e Vuçiqi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kështu u përshëndeten sot Thaçi e Vuçiqi

12:13 | 14 Shkurt 2020

Si u përshëndeten sot Thaçi e Vuçiqi?

Presidenti i Republikës, Hashim Thaçi dhe ai i Serbisë, Aleksandër Vuçiq kishin një përshëndetje të “ftohtë” pas ceremonisë së nënshkrimit për hapjen e linjës hekurudhore në Munih.

Më poshtë mund të shihni momentin kur dy presidentët përshëndeten njëri me tjetrin.

Ndryshe, presidenti Thaçi deklaroi se kjo marrëveshje është një hap tjetër i arritjeve të Kosovës për zhvillim ekonomik.

Komento: