Këta janë dy super-lojtarët që Klopp do t”i transferojë pa asnjë cent – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Këta janë dy super-lojtarët që Klopp do t”i transferojë pa asnjë cent

23:14 | 02 Shkurt 2019

Liverpool mund të ketë pasur një dritare të qetë për transferimin e janarit pasi ata besojnë se mund të nënshkruajnë objektivat e tyre me një çmim më të lirë gjatë verës.

Ky është mendimi i stafit të Liverpool, i cili ka theksuar se Timo Werner dhe Nabil Fekir, janë dy lojtarët që synojnë të i transferojnë kur ata të hyjnë në 12 muajt e fundit të kontratës së tyre verën e ardhshme.

RB Leipzig dhe Lyon mund të lejojnë Werner dhe Fekir respektivisht të largohen në verën e ardhshme të lirë./ORAinfo/

Komento: