Këta janë motër e vëlla që humbën jetën sonte nga të shtënat – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Këta janë motër e vëlla që humbën jetën sonte nga të shtënat

23:35 | 25 Shkurt 2020

Motër e vlla sonte humbën jetën nga të shtënat.

Këta janë Esmeralda Filopati 36 vjeç dhe vëllai i saj Vledisoni 34 vjeçar, të cilët u qëlluan me mjete zjarri duke mbetur të pajetë në oborrin e shtëpisë së tyre në Kodër Rrëshen.

Vijon të jetë ende në kërkim Fatmir Kolecaj, ish-bashkëshorti 47-vjeçar i Esmeraldës, nënë e tre fëmijëve.

Më poshtë mund t’i shihni pamjet:

Komento: