Këtë fanellë do ta djersitë Pogba nga sezoni i ardhshëm – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Këtë fanellë do ta djersitë Pogba nga sezoni i ardhshëm

16:15 | 16 Maj 2019

Paul Pogba pritet të largohet nga Manchester United.

Ai nga sezoni i ardhshëm pritet ta djersitë fanellën e Real Madridit.

Në Angli tanimë janë pajtuar që Pogba po transferohet në Madrid, përcjell ORAinfo.

“Pogba pritet të jetë lojtari i duhur për Real Madridin”, raportojnë mediat.

Me transferimin e Pogbas, Zidane synon ta fuqizojë mesfushën, pasi Toni Kroos dhe Isco pritet të largohen gjatë verës nga Reali. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!