Këtë mashkull e quan Remzie Osmani ‘sheqer’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Këtë mashkull e quan Remzie Osmani ‘sheqer’

21:49 | 05 Gusht 2021

A e dini kujt i thotë Remzia sheqer?

Këngëtarja e mirënjohur Remzie Osmani, e cila shkëlqen me paraqitjet e saja dhe performancat nëpër mbrëmje muzikore, ka bërë që të jetë mjaftë e angazhuar.

Ajo në Instastory ka shpërndarë një fotografi me vëllaun e saj, Nexhat Osmanin, i cili njëkohësisht është edhe kolegë dhe shoqërues i saj, pothuajse në çdo mbrëmje që ajo performon. shkruan Kosovarja.

“Shoferi me sheqer”.- ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë duke e etiketuar Nexhatin.

Tani më dihet se dyshja përpos raportit vlla dhe motër, ata ngjajnë më shumë si dy shokë të pandashëm.

Komento: