Këto dy femra i veçon Blero në jetën e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Këto dy femra i veçon Blero në jetën e tij

09:15 | 27 Qershor 2022

Blero, këto dy femra i veçon në jetën e tij.

Blero dhe Afrona tashmë nuk janë çift sipas aludimeve dhe statuseve që kanë bërë.

Dyshja i fshinë të gjitha fotografitë e përbashkëta në rrjetet sociale edhe duke mos e ndjekur më njëri tjetrin.

Madje edhe në këtë “story” të fundit në ‘Instagram’, këngëtari ka postuar një foto me vajzën e tij Tarën dhe nënën e tij, duke i cilësuar si dy femrat më të mira në botë.

Dy ditë më parë ai publikoi dhe këngën e tij “N’heshtje” që fansat e cilësuan si dedikim për ish-bashkëshorten e tij, Afronën.

Nga ana tjetër Afrona ka fshirë të gjitha fotot nga ‘Instagrami’, dhe është shfaqur pa unazën e martesës.

Komento: