Këto janë notat e lojtarëve pas ndeshjes Real Madrid – Leganes

23:39 | 09 Janar 2019

Ka përfunduar ndeshja mes Real Madrid dhe Leganes.

Real Madrid është një hap larg çerekfinales në Kupën e Mbretit.

‘Los Blancos’ kanë shënuar fitore 3:0 në ndeshjen e parë ndaj Leganes në ‘Santiago Bernabeu’.

Sergio Ramos, Lucas Vasquez dhe Vinicius Junior, shënuan në fitoren e Real Madridit.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë sfidë i gjeni në pjesën e mëposhtme.

Komento: