Këto pizhama i kushtuan Morena Tarakut rreth 3 mijë euro – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Këto pizhama i kushtuan Morena Tarakut rreth 3 mijë euro

15:39 | 20 Maj 2020

Morena Taraku fle në pizhama me vlerë 2790 euro.

Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku, shqyhet për jetën e saj luksoze dhe veshjet e shtrenjta që blen.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku shpesh herë shfaqet shumë provokuese me pozat që ajo bën.

Së fundmi ajo ka postuar në foto nga divani i shtëpisë së saj luksoze e veshur me një palë pizhama të markës “Louis Vuitton”.

Sipas faqes “What They Wearin”, këto pizhama kushtojnë 2790. Bluza ka vlerën 1470 ndërsa tutat kushtojnë 1320.

Komento: