Këto temperatura na presin në dy ditët e ardhshme – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Këto temperatura na presin në dy ditët e ardhshme

18:00 | 14 Tetor 2021

Në vendin tonë po mbizotëron një mot i ftohët.

Mot me shi dhe temperatura të ulëta do të vijoj të mbajë edhe për këto dy ditë të parashikimit.

Në viset e larta parashihet të bie borë, derisa në viset e ulëta parashihet të bie shi dhe borë.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 3-4 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë Celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga veriperëndimi me shpejtësi 1-8 m/s.

Komento: