Këtu mund ta ndiqni ‘live’ shortin e Ligës së Kampionëve – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Këtu mund ta ndiqni ‘live’ shortin e Ligës së Kampionëve

12:13 | 15 Mars 2019

Ka filluar hedhja e shortit për fazën çerekfinale të Ligës së Kampionëve në Nyon.

Vëmendja e gjithë tifozëve të futbollit, sot në ora 12:00 do të jetë në Nyon të Zvicrës.

Aty, tetë skuadrat çerekfinaliste do të mësojnë kundërshtarët, në rrugën drejt finales së madhe që luhet në Madrid.

Ajax, Barcelona, Liverpool, Manchester United, Manchester City, Tottenham, Porto dhe Juventus janë skuadrat kanë arritur në tetëshen më të mirë të Evropës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!