Kiara nuk po e fshehë më shtatzëninë, kaq bukur po duket e veshur në fustan të zi me barkun e fryrë

16:18 | 20 Nëntor 2023

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura në shqiptari.

Bukuroshja është shumë e përfolur si për jetën e saj profesionale, ashtu edhe për atë private, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur me një fustan të zi dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: