Kida merr një super-dhuratë, reagimi i saj i papritur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Kida merr një super-dhuratë, reagimi i saj i papritur

20:12 | 12 Qershor 2019

Kida është ndër këngëtaret më të reja, por më aktive në skenën tonë.

Ajo është shumë e dashur për publikun, si për këngët, ashtu edhe për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Kida ka shumë fansa për të cilët është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar dhuratën e veҫantë që ka marrë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!