Kida pajtohet me ish-të dashurin, madje sapo bëri nje dedikim shumë të veçantë për të – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kida pajtohet me ish-të dashurin, madje sapo bëri nje dedikim shumë të veçantë për të

14:17 | 24 Nëntor 2020

Kida është njëra ndër këngëtaret me të dashura për publikun.

Në moshë shumë të re ajo arriti të ketë suksese të mëdha në muzikë, përcjell ORAinfo.

Kida është shumë e përfolur edhe për jetën personale, por asnjëherë nuk është deklaruar për ndonjë lidhje dashurie.

Mirëpo, janë fansat ata që gjithmonë kanë aloduar në një lidhje të mundshme mes saj dhe Ukit.
Madje, një kohë u përfol se ata të dy i kishin dhënë fund lidhjes së tyre.

Por, duket se dyshja janë një raport shumë të mirë mes vete, e madje sot Kida e ka uruar atë për ditëlindje, me fjalët më ta bukura.

“Kukit” është emri me të cilin Kida e thërret këngëtarin e njohur. /ORAinfo/

Komento: