Kida pozon në foto sikur të kishte probleme me shëndetin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kida pozon në foto sikur të kishte probleme me shëndetin

23:39 | 30 Korrik 2021

Ku po i dhemb Kides?

Këngëtarja e muzikës moderne, Orhidea Latifi, për publikun e njohur si Kida, së fundi është bërë hit me këngën me titull “Dale”.

Kjo këngë erdhi në bashkëpunim me Ledri Vulen dhe Butrint Imerin dhe shpërthej në dëgjime dhe klikueshmëri.

E, Kida ka edhe shumë koncerte e mbrëmje muzikore, ku po e ndez atmosferen dhe po duket shumë bukur, shkruan kosovarja.

Këngëtarja e re, në një poze po e mban dorën tek brinjët. Mos po i dhemb aty? Mos është ftohur?

Kujdes me shëndetin, Kida.

Komento: