Kida publikoi këngën e re me Lyrical Son, por ja ҫfarë ka bërë Ariana për të – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kida publikoi këngën e re me Lyrical Son, por ja ҫfarë ka bërë Ariana për të

15:56 | 21 Maj 2019

Ariana Fejzullahu u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të njohur, Ermal Fejzullahut.

Ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Ariana tani është shtatzënë në fëmiun e saj të katërt dhe gjatë kësaj kohe nuk mungon me postime të ndryshme.

Sot ajo ka bërë një postim ku shihet në veturë duke dëgjuar këngën më të re të Kidës dhe Lyrical Son./ORAinfo/

Komento: