Kjo bukuroshe po e shoqëron Robert Berishën në pushime jashtë vendit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kjo bukuroshe po e shoqëron Robert Berishën në pushime jashtë vendit

09:50 | 23 Janar 2023

Këngëtari Robert Berisha, është një figurë shumë e dashur për publikun.

Lidhja e tij me këngëtaren e njohur, Nora Istrefi, bëri bujë të madhe duke u bërë pothuajse pjesë e çdo lajmi.

Ani pse ata u martuan e patën një jetë të lumtur, dashuria e tyre nuk zgjati shumë dhe u ndanë.

Pas ndarjes nga Nora, Roberti kishte nisur një lidhje të re me bukuroshën nga Prishtina, Laureta Maqedonci, shkruan ORAinfo.

Mirëpo lidhja e tyre përfundoi pak kohë pas zyrtarizimit të saj.

Ndërsa tani, Roberi po e vazhdon jetën ‘singel’.

E tani Roberti i është përkushtuar vajzës së stij, Reenes.

Ai po e shoqëron atë në pushime duke në Evropë.

Kaq të lumtur po duken pranë njëri-tjetrit babë e bijë. /ORAinfo/

Komento: