Kjo ësht gjendja te stacioni i autobusëve pas shiut – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kjo ësht gjendja te stacioni i autobusëve pas shiut

15:26 | 09 Nëntor 2019

Kunjat si spirancë në ditët me shi

Shiu që po bije ditëve të fundit në Prishtinë, ndonëse jo shumë i rrëmbushëm, po e përmbytë hyrjen tek Stacioni i Autobusëve në Prishtinë.

Mjafton një rigë e shiut dhe hyrja tek Stacioni i Autobusëve në Prishtinë përmbytet nga uji. Kjo ngase rruga e asfaltuar ka defekte, gjë që bënë që uji të grumbullohet vetëm në një vend, shkruan lajmi.net

Hapja e pusetave në hyrje të stacionit është bërë nga vetë punëtorët e stacionit, me qëllim që të lehtësojnë qarkullimin e qytetarëve që e frekuentojnë Stacionin e Autobusëve në Prishtinë.

Më poshtë mund të shihni disa fotografi që tregojnë për gjendjen e ditëve të fundit.

Komento: