Kjo është familja e Arian Dacit, i cili humbi jetën dje në Brezovicë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kjo është familja e Arian Dacit, i cili humbi jetën dje në Brezovicë

09:02 | 27 Janar 2019

Zëvëndësministri i Diasporës, Arian Daci, humbi jetën dje në Brezovicë, nga një ortek bore.

Ai ishte vetëm 40 vjeç dhe ishte djali i vetëm i akademik Nexhat Dacit.

Për të u mërzitën të gjithë që dëgjuan.

Por, më së shumti janë mërzitur familja e tij, sidomos familja e ngushtë, bashkëshortja dhe dy djemtë e tij.

Ariani pas vetës ka lënë këtë grua zonjë dhe këta dy djem të vegjël, të cilët sapo kanë filluar ta shijojnë jetën por babai i tyre i la.

Komento: